Özge Özpirinçci Resimleri HD Geniş Ekran Duvar KağıtlarıÖzge Özpirinçci:Türk , reklam ve dizi oyuncusu. 2 Nisan 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokul ve orta okulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletlerinde okudu.
Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.Annesi İngilizce öğretmenidir. Kavak Yelleri ve Cesaretin Var mı Aşka dizilerinde oynadı.
Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynamıştır. Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmaktaydı.
Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.
Show Tv'de yayınlanan  duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun'da İpek Taşkır adlı üniversite öğrencisini ve Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen "Dilruba" karakterin bir karakteri başarıyla canlandırmıştır.
Ünlü oyuncu şu sıralar ATV de yayınlanan Selvi Boylum Al Yazmalım adlı dizide Asiye Karakterini canlandırmaktadır.

Açıklama: Özge Özpirinçci Resimleri HD Geniş Ekran Duvar Kağıtları,Geniş Ekran Masa Üstü Arka Planları İndir
Ray-Ban Gözlük
 
by s1Rocco©2011 Kaliteli ResimlerGüzeller